Historik för Fogelqvist, Iréne (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunstyrelsen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1982-11-01 - 1985-10-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1982-10-31
Arbetsvårdsnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Arbetsvårdsnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Budgetberedningen -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1973-11-01 - 1976-10-31
Arbetsvårdsnämnden -
suppl
1973-01-19 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)