Historik för Nilsson, Margareta (fp)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
1999-01-01 - 2006-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
SocialnÀmnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31
SocialnÀmnden -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
SocialnÀmnden -
supp
1990-10-19 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)