Historik för Malmros, Curt (m)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Kommunstyrelsen -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
PersonalnÀmnden -
v ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1982-11-01 - 1985-10-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunstyrelsen -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1979-11-01 - 1982-10-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
ordf
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunstyrelsen -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)