Historik för Svensson, Sonja (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunstyrelsen -
led
1983-01-01 - 1995-12-31
Budgetberedningen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Personalnämnden -
ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1982-11-01 - 1985-10-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Personalnämnden -
v ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala Centralnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
v ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1982-10-31
Sociala Centralnämnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1979-05-18 - 1979-10-31
Arbetsvårdsnämnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
suppl
1971-11-19 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)