Historik för Andersson, Erik (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunstyrelsen -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1982-11-01 - 1985-10-31
Kommunstyrelsen -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1982-10-31
Byggnadsnämnden -
v ordf
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Kommunstyrelsen -
led
1977-01-01 - 1979-10-31
Byggnadsnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunstyrelsen -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Byggnadsnämnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunstyrelsen -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)