Historik för Johansson, Roger (kd)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljö- o hälsoskyddsnämndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
led
2001-11-02 - 2006-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2006-04-04 - 2006-10-31
Kommunfullmäktige -
ers
2003-10-13 - 2006-04-03
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
led
2002-03-22 - 2002-12-31
Centrala arbetsgruppen för miljöfrågor -
ers
1999-02-15 - 2001-11-05
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
1997-02-21 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)