Historik för Stejmar, Carina (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunförbundet Värmland -
omb
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1994-11-01 - 1998-10-31
Kommunstyrelsen -
ers
1994-11-01 - 1998-10-31
Kommunstyrelsens arbetsmarknadsutskott -
ers
1996-01-01 - 1998-10-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott -
ers
1994-11-01 - 1998-10-31
Kommunstyrelsens personalutskott -
ers
1994-11-01 - 1998-10-31
Barn- och Ungdomsnämnden -
led
1995-01-01 - 1997-04-17
Karlstadsregionens planeringsnämnd -
ers
1995-01-01 - 1995-10-01
TĂĄsans Kraftaktiebolag -
led
1992-06-01 - 1995-05-22
Tekniska nämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31
Fastighetsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Räddningsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Fastighetsnämnden -
supp
1987-07-01 - 1988-12-31
Räddningsnämnden -
supp
1987-01-01 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)