Historik för Ågren, Bengt (kd)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
NaturvÄrdsrÄdet -
led
1999-01-01 - 2002-12-31
Tekniska nÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Tekniska nÀmnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
NaturvÄrdsrÄdet -
led
1997-01-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)