Historik för Nilsson, Lill (V)
Nämnd/styrelsePeriod
Arbetsmarknads-och socialnämnden -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Valnämnden -
ers
2017-09-21 - 2018-12-31
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2011-01-01 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnämnden -
ordf
2007-01-01 - 2010-12-31
Kultur- och fritidsnämndens au -
ordf
2007-01-10 - 2010-12-31
Ordförandegrupp -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
Samverkan barn och ungdom -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
Stiftelsen Värmlands Museum -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
Samverkansgrupp för barn och ungdom -
led
2004-03-01 - 2006-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2002-11-01 - 2004-05-13
Kulturnämnden -
ordf
2003-01-01 - 2004-05-13
Ordförandegrupp -
led
2003-01-01 - 2004-05-13
Region Värmland kommunalförbund -
led
2003-01-01 - 2004-05-13
Kommunförbundet Värmland -
led
1999-01-01 - 2002-12-31
Kulturnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Region Värmland kommunalförbund -
ers
2001-01-01 - 2002-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1998-11-01 - 2002-10-31
Samverkansgrupp för barn och ungdom -
led
1999-01-01 - 2001-12-17
Stiftelsen Värmlands Musem -
led
1999-01-01 - 2001-12-11
Kommunstyrelsens arbetsutskott -
ers
1998-11-01 - 2001-11-05
Kommunstyrelsens Internationella utskott -
led
1999-01-01 - 2001-11-05
Kommunstyrelsens jämställdhetsutskott -
ers
1999-01-01 - 2001-11-05
Kommunstyrelsens personalutskott -
ers
1998-11-01 - 2001-11-05
Kommunstyrelsen -
ers
1998-11-01 - 2001-11-01
Kulturnämnden -
ordf
1999-01-01 - 2001-11-01
Politiska samordnare -
samo
1999-01-01 - 2001-11-01
Karlstads-Hammarö gymnasienämnd -
ers
2001-01-01 - 2001-01-18
Kulturnämnden -
led
1996-11-26 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)