Historik för Olsson, Dan (kd)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och Ungdomsnämnden -
led
2003-01-01 - 2003-06-18
Kommunfullmäktige -
led
2002-11-01 - 2003-06-18
Barn- och Ungdomsnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Barn- och Ungdomsnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Kollektivtrafiknämnden -
ers
1996-11-22 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)