Historik för Jansson, Gretchen (KD)
Nämnd/styrelsePeriod
Vård- och omsorgsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2010-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2005-03-03 - 2010-10-31
Valberedningen -
ers
2006-11-02 - 2010-10-31
Valnämnden -
led
2007-01-01 - 2009-02-12
Vård- och Omsorgsnämndens AU -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Socialnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1998-11-01 - 2002-10-31
Socialnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Socialnämnden -
led
1996-10-18 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)