Historik för Lindén, Peter (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
1998-01-01 - 2001-08-16
Trafiksäkerhetsnämnden -
ers
1996-09-20 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)