Historik för Gagnerud, Eric (fp)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Karlstads Energi AB -
v ordf
2003-03-31 - 2007-03-31
TĂ„san Kraft AB -
led
2003-05-16 - 2007-03-31
Vice ordförandegrupp -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2002-11-01 - 2006-10-31
Karlstads Energi AB -
ordf
2001-11-02 - 2003-03-31
TĂ„san Kraft AB -
led
2001-11-02 - 2003-03-31
SocialnÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
1998-11-01 - 2002-10-31
Sveagas AB -
led
2001-11-02 - 2002-03-08
Karlstads Energi AB -
v ordf
1999-04-17 - 2001-11-01
Sveagas AB -
supp
1999-04-15 - 2001-11-01
TĂ„san AB -
led
1999-05-29 - 2001-11-01
Samverkansgrupp för barn och ungdom -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
SocialnÀmnden -
v ordf
1995-03-01 - 1998-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
1994-11-01 - 1998-10-31
SocialnÀmnden -
v ordf
1995-01-01 - 1995-02-28
SocialnÀmnden -
led
1994-01-01 - 1994-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31
Sociala distriktsnÀmnden 2 -
ordf
1992-01-01 - 1993-12-31
SocialnÀmnden -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 2 -
v ordf
1989-01-01 - 1991-12-31
SocialnÀmnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
KommunfullmÀktige -
suppl
1988-11-01 - 1991-10-31
Sociala distriktsnÀmnden 2 -
ordf
1986-01-01 - 1988-12-31
SocialnÀmnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
KommunfullmÀktige -
supp
1985-11-01 - 1988-10-31
Sociala distriktsnÀmnden 2 -
v ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
SocialnÀmnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Sociala CentralnÀmnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 4 -
ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala CentralnÀmnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 4 -
ordf
1977-01-01 - 1979-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 1 -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 3 -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)