Historik för Larsson, Ulf (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
led
1999-01-01 - 2000-11-23
Karlstads Elnät AB -
led
1999-04-08 - 2000-11-23
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers
2000-01-01 - 2000-11-23
Kommunfullmäktige -
led
1998-11-01 - 2000-11-23
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1999-01-01 - 2000-11-23
Tekniska nämnden -
ers
1999-01-01 - 2000-11-23
AB Karlstads Studentbostäder -
supp
1998-03-20 - 1999-04-13
Kulturnämnden -
ers
1996-06-20 - 1997-04-17

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)