Historik för Wetterberg, Lena (v)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och ungdomsnämnden -
led
2007-01-01 - 2008-09-01
Barn- och ungdomsnämndens AU -
led
2007-01-16 - 2008-09-01
Samverkansgrupp för barn och ungdom -
led
2007-01-01 - 2008-09-01
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
2004-11-18 - 2006-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1999-01-01 - 2006-12-31
Karlstads-Hammarö gymnasienämnd -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2000-01-20 - 2002-10-31
Karlstads-Hammarö gymnasienämnd -
led
2001-01-01 - 2001-11-01
Gymnasienämnden -
led
1999-01-01 - 2000-12-31
Gymnasienämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)