Historik för Axelson, Peggy (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Stiftelsen Emma Dyrssens minnesfond -
led
2001-12-12 - 2018-12-31
Stiftelsen Emma Dyrssens minnesfond -
led
1999-01-01 - 2001-12-11
Räddningsnämnden -
ers
1999-01-01 - 1999-12-31
HSB Centrala Värmland -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunförbundet Värmland -
eomb
1995-01-01 - 1998-12-31
Räddningsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Stiftelsen Emma Dyrssens minnesfond -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Emma Dyrssens minnesfond -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
HSB Centrala Värmland -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Räddningsnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1994-01-20 - 1994-10-31
Räddningsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1988-11-01 - 1991-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)