Historik för Bylund, Margot (v)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
1998-11-01 - 2002-04-15
Karlstads Bostads AB -
led
1999-04-14 - 2001-11-01
Kollektivtrafiknämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Karlstads Bostads AB -
led
1997-04-18 - 1999-04-13
Vård- och Omsorgsnämnden -
led
1996-03-22 - 1998-09-04

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)