Historik för Karlsson, Ingemar (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Fastighetsnämnden -
supp
1987-07-01 - 1988-12-31
Centrala byggnadskommittén -
supp
1986-01-01 - 1987-06-30
Centrala byggnadskommittén -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)