Historik för Tabbara, Rafic (-)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1998-11-01 - 2002-10-31
Socialnämnden -
ers
1996-01-19 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)