Historik för Eriksson, Gert (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
suppl
1985-10-17 - 1985-12-31
Turistnämnden -
suppl
1973-09-21 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)