Historik för Andersson, Gunnar (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Räddningsnämnden -
led
1987-01-01 - 1988-12-31
Brandstyrelsen -
led
1986-01-01 - 1986-12-31
Brandstyrelsen -
v ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
Brandstyrelsen -
ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Brandstyrelsen -
sam
1977-01-01 - 1979-12-31
Brandstyrelsen -
ordf
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1974-01-01 - 1976-10-31
Brandstyrelsen -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Trafiksäkerhetskommittén -
ordf
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)