Historik för Norberg, Bertil (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Tekniska nämnden -
led
1986-03-21 - 1988-12-31
Tekniska nämnden -
supp
1986-01-01 - 1986-03-20
Gatu- och Parknämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)