Historik för Billström, Birgitta (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnämnden 3 -
supp
1986-01-01 - 1988-10-20
Socialnämnden -
suppl
1988-02-19 - 1988-10-20
Sociala distriktsnämnden 3 -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)