Historik för Elander, Tomas (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Fastighetsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1994-11-01 - 1995-12-14
Valberedningen -
ers
1994-11-01 - 1995-12-14
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Tekniska nämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Valnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31
Tekniska nämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Tekniska nämnden -
suppl
1988-05-20 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)