Historik för Andreasson, Gudrun (fp)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnÀmnden 3 -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 3 -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 3 -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 3 -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
ArbetsvÄrdsnÀmnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 3 -
suppl
1977-09-16 - 1979-12-31
KommunfullmÀktige -
suppl
1976-11-01 - 1979-10-31
Sociala distriktsnÀmnden 3 -
suppl
1977-01-01 - 1977-09-15
UngdomsnÀmnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)