Historik för Falk, Bo (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Personalnämnden -
supp
1986-01-01 - 1986-09-18
Personalnämnden -
suppl
1984-10-19 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)