Historik för Eklöf, Olof (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1986-01-01 - 1991-12-31
Civilförsvarsnämnden -
ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
Civilförsvarsnämnden -
v ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Civilförsvarsnämnden -
v ordf
1977-01-01 - 1979-12-31
Civilförsvarsnämnden -
v ordf
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1974-01-01 - 1976-10-31
Civilförsvarsnämnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)