Historik för Björemo, Ulla-Britt (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1986-01-01 - 1991-12-31
Fritidsnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Fritidsnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Skolstyrelsen -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1973-11-01 - 1976-10-31
Skolstyrelsen -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1973-01-19 - 1973-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)