Historik för Svensson, Hans (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Borgerliga vigselförrättare -
vf
2003-01-01 - 2008-08-15
Mariebergsskogsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Skolstyrelsen -
v ordf
1977-01-01 - 1978-05-18

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)