Historik för Lindqvist, Thom (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Mariebergsskogsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1987-03-20 - 1988-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)