Historik för Lindau, Irene (M)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Kultur- och fritidsnÀmnden -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
Kultur- och fritidsnÀmndens au -
ers
2007-01-10 - 2010-12-31
Stiftelsen Maechels gÄva -
led
2001-12-12 - 2010-12-31
Stiftelsen Radiofonden -
v ordf
2007-01-01 - 2010-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2006-11-01 - 2010-10-31
Arbetsmarknads-och socialnÀmnden -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
Arbetsmarknads-och socialnÀmndens AU -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
2002-11-01 - 2006-10-31
Stiftelsen Bröderna Bergssons minne -
ers
2001-02-15 - 2005-12-31
SocialnÀmnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Stiftelsen Alfred och Herminia Löfgrens Musikfond -
led
2001-12-12 - 2002-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1998-11-01 - 2002-10-31
SocialnÀmnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Stiftelsen Bröderna Bergssons minne -
ers
1997-11-21 - 2000-12-31
SocialnÀmnden -
led
1995-03-01 - 1998-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1995-06-16 - 1998-10-31
KommunfullmÀktige -
ers
1994-11-01 - 1995-06-15
Karlstads Turistservice AB -
led
1992-06-01 - 1995-05-30
FĂ€rjestadshallarna AB -
supp
1992-06-01 - 1995-05-22
SocialnÀmnden -
ers
1995-01-01 - 1995-02-28
FritidsnÀmnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31
FritidsnÀmnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
FritidsnÀmnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
FritidsnÀmnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)