Historik för Gustavsson, Lena (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Mariebergsskogsnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
2:a revisorsgruppen -
v ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
2:a revisorsgruppen -
ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Revisorsnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)