Historik för Lindkvist, Per-Åke (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Stiftelsen Alfred och Herminia Löfgrens Musikfond -
led
2003-01-01 - 2003-03-20
Trafiksäkerhetsnämnden -
led
2003-01-01 - 2003-03-20
Stiftelsen Alfred och Herminia Löfgrens Musikfond -
supp
2001-12-12 - 2002-12-31
Stiftelsen Alfred och Herminia Löfgrens Musikfond -
led
1999-01-01 - 2001-12-11
Kulturnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Kulturnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Fritidsnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Fritidsnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Ungdomsnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Ungdomsnämnden -
led
1973-01-19 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)