Historik för Kjellström, Marianne (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och Ungdomsnämnden -
led
1994-01-01 - 1994-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1993-05-27 - 1994-10-31
Skolstyrelsen -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1989-01-01 - 1991-12-31
Skolstyrelsen -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
supp
1991-01-17 - 1991-10-31
Skolstyrelsen -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Skolstyrelsen -
suppl
1984-06-21 - 1985-12-31
Arbetsvårdsnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)