Historik för Hallgren, Folke (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Hamnstyrelsen -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Hamnstyrelsen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Hamnstyrelsen -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Hamnstyrelsen -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-02-16 - 1979-10-31
Personalnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-09-20
Kommunfullmäktige -
suppl
1976-11-01 - 1979-02-15
Hamnstyrelsen -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Personalnämnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Valnämnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Personalnämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Valnämnden -
suppl
1972-12-22 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)