Historik för Melin, Lennart (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Socialnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Socialnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1995-01-01 - 1998-12-31
Socialnämnden -
led
1995-03-01 - 1998-12-31
Socialnämnden -
led
1995-01-01 - 1995-02-28
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1992-01-01 - 1994-12-31
Socialnämnden -
led
1994-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
v ordf
1992-01-01 - 1993-12-31
Socialnämnden -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1989-01-01 - 1989-11-16
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1983-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)