Historik för Karlsson, Ulf (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Socialnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)