Historik för Axelsson, Anita (s)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
FritidsnÀmnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
KommunfullmÀktige -
suppl
1987-02-19 - 1987-02-20
FritidsnÀmnden -
suppl
1983-09-16 - 1985-12-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Namnberedningen -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Namnberedningen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Namnberedningen -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)