Historik för Kvarnström, Roland (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Fritidsnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Fritidsnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Fritidsnämnden -
led
1978-02-17 - 1979-12-31
Fritidsnämnden -
suppl
1977-01-01 - 1978-02-16
Personalnämnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)