Historik för Ekener, Kjell (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Fritidsnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Fritidsnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Fritidsnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)