Historik för Liljebjörn, Anna-Lisa (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnämnden 3 -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Civilförsvarsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1986-12-31
Civilförsvarsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1982-11-01 - 1985-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)