Historik för Lindwall, Olof (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Räddningsnämnden -
supp
1987-01-01 - 1988-12-31
Civilförsvarsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1986-12-31
Civilförsvarsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)