Historik för Wretling, Ingela (S)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
PensionÀrsrÄdet -
ers
2011-01-01 - 2018-12-31
Samverkan barn och ungdom -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Vice ordförandegrupp -
led
2011-01-01 - 2018-12-31
VÄrd- och omsorgsnÀmnden -
1:e v ordf
2011-01-01 - 2018-12-31
VÄrd- och omsorgsnÀmndens AU -
1:e v ordf
2011-01-26 - 2018-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1998-11-01 - 2018-10-14
HjÀlpmedelsnÀmnden i VÀrmlands lÀn -
ers
2015-01-01 - 2018-03-22
Kost- och servicenÀmnd -
ers
2012-09-01 - 2018-03-12
Karlstads Stadshus AB -
supp
2014-04-01 - 2015-04-20
VÀrmlands lÀns vÄrdförbund -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunstyrelsen -
ers
2014-04-01 - 2014-10-15
Arbetsmarknads-och socialnÀmnden -
ordf
2003-01-01 - 2010-12-31
Arbetsmarknads-och socialnÀmndens AU -
ordf
2003-01-01 - 2010-12-31
Karlstads samordningsförbund -
led
2007-09-13 - 2010-12-31
Ordförandegrupp -
led
2003-01-01 - 2010-12-31
RÄdet för funktionshindrade -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
Samverkan barn och ungdom -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
VÀrmlands lÀns vÄrdförbund -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
PensionÀrsrÄdet -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
Samverkansgrupp för barn och ungdom -
led
2001-12-18 - 2006-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2002-11-01 - 2006-10-31
Karlstads Stadshus AB -
supp
2003-05-07 - 2003-11-11
Kommunledningsutkottet -
ers
2003-01-01 - 2003-11-11
Kommunstyrelsen -
led
2002-11-04 - 2003-11-11
Region VÀrmland kommunalförbund -
ers
2003-01-01 - 2003-11-11
Budgetberedningen -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott -
ers
2002-11-06 - 2002-12-31
Kommunstyrelsens personal- och jÀmstÀlldhetsutskott -
ers
2002-11-06 - 2002-12-31
SocialnÀmnden -
v ordf
2001-11-02 - 2002-12-31
Kommunstyrelsen -
ers
2001-11-02 - 2002-10-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott -
ers
2001-11-06 - 2002-10-31
Kommunstyrelsens personal- och jÀmstÀlldhetsutskott -
ers
2001-11-06 - 2002-10-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott -
ers
1998-11-01 - 2001-11-05
Kommunstyrelsens Internationella utskott -
ers
1999-01-01 - 2001-11-05
Kommunstyrelsens jÀmstÀlldhetsutskott -
ers
1999-01-01 - 2001-11-05
Kommunstyrelsens personalutskott -
ers
1998-11-01 - 2001-11-05
Budgetberedningen -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Kommunstyrelsen -
ers
1998-11-01 - 2001-11-01
Politiska samordnare -
samo
1999-01-01 - 2001-11-01
SocialnÀmnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Barn- och UngdomsnÀmnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1996-06-20 - 1998-10-31
KommunfullmÀktige -
ers
1994-11-01 - 1996-06-19
Barn- och UngdomsnÀmnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
ByggnadsnÀmnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
ValnÀmnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31
Skolstyrelsen -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Skolstyrelsen -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)