Historik för Lutto, Per (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Civilförsvarsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1986-12-31
Civilförsvarsnämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)