Historik för Ronström, Eva (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Räddningsnämnden -
led
1987-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
supp
1986-09-18 - 1988-12-31
Brandstyrelsen -
supp
1986-02-20 - 1986-12-31
Civilförsvarsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1986-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)