Historik för Forselind, Ingegerd (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Namnberedningen -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Räddningsnämnden -
led
1987-01-01 - 1988-12-31
Civilförsvarsnämnden -
led
1986-01-01 - 1986-12-31
Civilförsvarsnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Namnberedningen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Civilförsvarsnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Civilförsvarsnämnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Civilförsvarsnämnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)