Historik för Franzén, Anders (m)
Nämnd/styrelsePeriod
2:a revisorsgruppen -
v ordf
1986-01-01 - 1988-12-31
Revisorsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
2:a revisorsgruppen -
ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
Revisorsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
2:a revisorsgruppen -
v ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Revisorer för granskning av revisorsnämndens förvaltning -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)