Historik för Asplund, Gunnel (v)
Nämnd/styrelsePeriod
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
1998-09-18 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1988-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1985-03-22 - 1985-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)