Historik för Berglund, Ingegerd (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1986-04-17 - 1991-12-31
1:a revisorsgruppen -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1988-10-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1984-11-16 - 1985-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1981-11-20 - 1982-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)