Historik för Palmgren, Ingeborg (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
1994-11-01 - 1995-11-16
Socialnämnden -
led
1995-03-01 - 1995-11-16
Socialnämnden -
ers
1995-01-01 - 1995-02-28
Kulturnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31
Tekniska Nämnden -
ers
1992-01-01 - 1992-02-20
Kulturnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
supp
1991-06-17 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1988-11-01 - 1991-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)